Частые вопросы

Способы употребления и рекомендации к применению

Поширені питання

 1. Що пропонує ваша компанія?
 2. Чому Спіруліна така корисна?
 3. А чому це не БАД?
 4. В якому вигляді ви пропонуєте вашу продукцію?
 5. Чому саме свіжозаморожена, а не висушена в вигляді порошку, таблеток чи капсул?
 6. Чим Спірулінка© відрізняється від інших спірулін?
 7. Чому ваша спіруліна не має запаху і смаку?
 8. Де купити?
 9. Як ви доставляєте?
 10. Як оплатити?
 11. Як зберігати?
 12. Як давно ви працюєте?
 13. Як вживати?
 14. Кому потрібна?
 15. Чи проводились випробування в Україні?
 16. Чи безпечно це?
 17. Які протипоказання можуть бути при вживанні спіруліни?
 18. Чи можна вживати спіруліну дітям?
 19. Який результат я отримаю вживаючи Спірулінку©?
 20. Спіруліна при вагітності і ГВ (грудному вигодовуванні)?
 21. Чи можливо схуднути зі спіруліною?
 22. Спіруліна при діабеті?
 23. Спіруліна і імунітет?
 24. Що я отримаю вживаючи Спірулінку©, яке рішення моєї проблеми, в які терміни?
 25. Спіруліна і спорт?
 26. Якщо я хочу взяти Спірулінку© з собою в офіс (в поїздку, на роботу), як мені це зробити?
 27. Як я можу допомогти Спірулінці©?
 28. Чи є якісь публікації про Спірулінку©?

1. Що пропонує ваша компанія?

Наша компанія вирощує мікроводорость Спіруліну та пропонує її споживачу в свіжозамороженому вигляді. Спіруліна це така цікава та дуже корисна для організму людини субстанція – вона на 70% складається з легкозасвоюваного білку та вміщує в собі 76 корисні нутрієнти (підтверджено міністерством сільського господарства США ). Спіруліна це не БАД і не ліки – це повноцінне збалансоване харчування. Тому не питайте як приймати, чи який курс вам підійде – Спіруліна це як овочі, чи фрукти, чи навіть м'ясо – Ви його або їсте, або не їсте – але Ви ж не питаєте у продавця (чи «ще краще» у лікаря) скільки вам його вживати… Спіруліна - це не панацея, це не знеболювальне, це не якийсь короткий одноразовий курс - це стиль харчування на все життя, щоб бути здоровим і відчувати себе енергійно.

2. Чому Спіруліна така корисна?

Спіруліна належить до родини суперфудів, - це така натуральна їжа, яка несе в собі користі набагато більше ніж звичайна їжа. Важливо що суперфуди є у натуральному стані, - наприклад паштет з печінки не є суперфудом, тому що складається з декількох продуктів та є термічно обробленим. Спіруліна є найвивченішим суперфудом, з безумовно корисними властивостями без обмежень у віці. Тобто Спіруліну можна їсти навіть дітям з наймолодшого віку. Спіруліна також показана людям похилого віку, для запобігання та профілактики серцевих та судинних захворювань, таких як: хвороба Альцгеймера, атеросклероз, стенокардія, ішемічна хвороба серця, склероз судин головного мозку, інфаркт, інсульт.

На думку:

ООН (Організація Об’єднаних Націй) - «Спіруліна є самою ідеальною їжею для людства».

ФАО (Продовольча та сільськогосподарська організація ООН) – «Спіруліна містить багато протеїну, - в 20 разів більше ніж соя, в 40 більше ніж кукурудза, та в 200 разів більше ніж яловичина, що робіть її ідеальним додатком для їжі для всіх. ….Фактично Спіруліна це – додаток до їжі найголовніша користь якого це посилення імунної системи.»

ЮСДА (Міністерство сільського господарства США) – «Спіруліна: Їжа майбутнього»

ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я) - «Для ВООЗ Спіруліна представляє цікаву їжу через чимало причин, - багату на залізо та протеїн, яку можна давати дітям без будь-якого ризику. Ми в ВООЗ розглядаємо її як дуже зручну їжу.»

НАСА (Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору) – «…За вмістом корисних нутрієнтів споживання 1кг Спіруліни дорівнює споживанню 1000 кг овочів та фруктів в асортименті.»

3. А чому це не БАД?

Тому що БАД – це екстракт, отриманий за допомогою якогось процесу – дегідратації, екстракції, термообробки…. А Спірулінка© – натуральний продукт в природньому стані…

4. В якому вигляді ви пропонуєте вашу продукцію?

Ми вирощуємо мікроводорость Спіруліну та пропонуємо її споживачу у вигляді свіжозамороженої біомаси що нагадує джем чи сметану. Чи зелене морозиво. Кожній пакет має масу 20 грамів для дорослого та 10 грамів для дитини (Спірулінка© Кідз). Це відповідає добовій нормі для городянина. Так, ми пропонуємо Спірулінку© саме в свіжозамороженому вигляді. Чому так? Та тому що швидко заморожена зразу ж після збору та пакування Спірулінка© практично повністю зберігає всі корисні елементи у своєму складі. Ми упаковуємо продукцію в металізовані герметичні пакети та маркуємо згідно вимог чинного законодавства України.

5. Чому саме свіжозаморожена, а не висушена в вигляді порошку, таблеток чи капсул?

Скажіть, а Вам подобається висушена полуниця? Чи сухе молоко? Чи навіть м'ясо в порошку? Отже ми майже відповіли на ваше запитання. Але з наукової точки зору, якщо відкинути гумор – в сухій спіруліні залишається дуже мало корисних елементів, і вони мають набагато слабший ефект, тому що по-перше тільки в нативному вологому стані найкраще засвоюється білок та по-друге багато корисних речовин у спіруліні з висушуванням становляться менш активними. Це дуже стосується активності вітамінів, антиоксидантів, полі ненасічених жирних кислот.

6. Чим Спірулінка© відрізняється від інших спірулін?

По-перше Спірулінка© свіжозаморожена, а це збереження всіх зв’язків у нативному стані, що дозволяє засвоюватись організмом майже на 100%.

По-друге Спірулінка© вирощується в закритих біореакторах в абсолютно контрольованих умовах, що гарантує найвищу якість та чистоту продукту.

По-третє Спірулінка© не має ніякого запаху і має ледве помітний смак гарбузячого насіння чи несолодкої хурми.

7. Чому ваша спіруліна не має запаху і смаку?

Ледве помітний смак гарбузячого насіння чи несолодкої хурми все-таки є – це смак спіруліни. А що до запаху, то той запах (болота, затхлості, зіпсованої риби, корму для тварин) з яким у всіх асоціюється спіруліна то не її запах, то запах (i)того середовища в якому вона росла, (ii)запах протеїну, який розпадається коли спіруліну висушують та (iii) запах доданих консервантів.

8. Де купити?

Ми працюємо над тим щоб Спірулінку© можна було придбати в кожному магазині, аптеці, щоб вона була в кожному готелі, барі, та навіть на АЗК. А зараз ви можете зробити замовлення на сайті spirulinka.com (спірулінка крапка ком), і ми доставимо вам ваше замовлення за адресою, або на зручне для вас відділення нової пошти.

9. Як ви доставляєте?

Ми доставляємо Спірулінку© БЕЗКОШТОВНО в замороженому вигляді. Так, так – ніякої помилки; ми насправді доставимо вам ваше замовлення за адресою, або на зручне для вас відділення нової пошти в замороженому вигляді. Ми Вам це гарантуємо. Якщо пакетики зі Спірулінкою© за якихось непередбачуваних обставин приїдуть до Вас розмороженими – ми повернемо Вам гроші або замінимо продукцію ( якщо Ви дотримаєтесь умови отримати посилку в день її доставки на відділення чи за вашою адресою). Для цього ми розробили авторські акумулятори морозу та пакування, яке дозволяє доставляти Спірулінку© замороженою навіть новою поштою.

10. Як оплатити?

Ми виконуємо замовлення тільки по передоплаті. Чому так? Тому що умови зберігання при доставці не дозволяють нам безстроково чекати поки клієнт «дозріє» отримати посилку. Оплатити продукцію можна через термінали Приватбанку, через мобільний додаток чи інтернет-банкінг (реквізити ми надамо разом з підтвердженням замовлення). Також можливо замовити рахунок, та сплатити безготівковим переказом від імені юридичної особи.

11. Як зберігати?

Заморожену Спірулінку© слід зберігати при температурі мінус 18 градусів за Цельсієм – так вона може зберігатися два роки без втрачання своїх корисних властивостей. Можна зберігати і при мінус 5 градусах, але тоді строк зберігання скорочується до півроку.

12. Як давно ви працюєте?

Ми почали експериментувати зі Спіруліною у 2015. З початку 2017 року ми розпочали продавати Спірулінку© в Україні та пройшли реєстрацію в США, у FDA (Food and Drug Administration). Це головний орган у США, якій здійснює контроль за ввезенням продовольчих товарів чи ліків. Так, ми можемо поставляти нашу продукцію до США.

13. Як вживати?

По перше, ми радимо до початку вживання Спірулінки© протестувати свій організм, - здати аналізи, які ви бажаєте покращити. Тоді, після прийому Спірулінки© десь місяць, можна буде оцінити позитивні зміни, отримавши результати нових аналізів

По друге, для організму головне – вода. То ж ми рекомендуємо вживати Спірулінку© з водою. Розморозили один чи два пакетики (2-3хв.), висипали вміст в склянку, додали води і випили…. Краще зробити після вживання паузу для засвоєння - 30-60хв. Але можна їсти Спірулінку© ложкою з тарілки, як морозиво, змішувати з чим ви захочете, - можна робіти смузі, соуси та ін. Не рекомендуємо тільки термічно обробляти.

По-третє, ми сумлінно збираємо рецепти зі Спірулінкою, - найкращі ми розміщуймо в нас на сайті у розділі «Рецепти зі Спірулінкою©». Якщо у Вас є свій рецепт вживання Спірулінки©, - надішліть його нам і ми розмістимо його на нашому сайті. Як подяку від Спірулінки© ви отримаєте знижку на наступне замовлення чи декілька безкоштовних пакетів Спірулінкі© доданих до замовлення. Ми схиляємося до простих та корисних рецептів, які можуть бути використані звичайними людьми.

14. Кому потрібна?

Спіруліна - це дієтична добавка до харчування (не плутати з БАД), яка є концентрованим джерелом поживних речовин, в тому числі білків, вуглеводів, вітамінів, антиоксидантів і мінеральних речовин, це продукт, який активує імунітет, стабілізує обмінні процеси, стимулює регенеративні і відновлювальні функції організму людини. Спіруліна рекомендована космічним агентством NASA і Всесвітньою Організацією Здоров'я (ВООЗ) людям будь-якого віку як харчування при анемії, діабеті, зниженому гемоглобіні, проблемах з вагою, розладах травлення, відновлення після хвороб, для спортсменів, для вагітних, при проблемах із зором, і ще багатьох проявах.

Ми пропонуємо наш продукт на кожен день, для кожної людини на додаток до щоденного раціону, як набір необхідних для повноцінного функціонування організму елементів (вітаміни, амінокислоти (в тому числі й незамінні), білок (рослинний, безглютеновий), каротин, хлорофіл, і фікоціанін (якщо знаєте що це)), ми розповідаємо як діє наш продукт, і що в результаті отримає людина. Так як властивостей у продукту багато, ми визначили 18 цільових груп, для кожної з яких готуємо інформаційні програми.

15. Чи проводились випробування в Україні?

Вплив спіруліни досліджували і в Україні. Одним з дослідників була Карпенко Ніна Олексіївна (кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, інституту ендокринної патології імені Данилевського, Національної Академії Медичних Наук України), яка спільно з кафедрою гігієни харчування медичного факультету національного медичного університету ім.Богомольця проводила дослідження на щурах про вплив спіруліни на організм людини після чорнобильської катастрофи, написала книгу про ці дослідження з реальними результатами. Якщо цікаво, ми можемо надати викопіювання з її роботи.

16. Чи безпечно це?

Ми вирощуємо нашу Спірулінку© в умовах близьких до лабораторних, з повним контролем якості середовища існування та інших параметрів. Тому, Спірулінка© не має жодних шкідливих домішок. Продукція проходить пакування в металізовані герметичні пакети та маркування згідно вимог чинного законодавства України. Продукція пройшла випробування щодо фізико-хімічних показників, відповідності показників безпеки, мікробіологічних показників, радіонуклідів, токсичних елементів, відсутності ГМО та важких металів в випробувальному центрі ДП «НВЦ стандартизації, метрології та сертифікації» при мінекономрозвитку України. А якщо в питанні мається на увазі сама Спіруліна як така, то як ви думаєте, безпечно це, якщо її рекомендують всесвітня організація здоров’я та космічне агентство сполучених штатів? Але при виборі постачальника, з’ясовуйте де і в яких умовах вирощувалася спіруліна, бо якщо це відкриті водойми, то треба розуміти що там може бути що завгодно…

17. Які протипоказання можуть бути при вживанні спіруліни?

Спіруліна абсолютно нешкідлива і легкозасвоювана. Спіруліну можна вживати абсолютно всім, від маленьких дітей і вагітних жінок до хворих на онкологічні захворювання та діабет. Але треба розуміти що будь-які нові продукти харчування, навіть найкорисніші, повинні додаватися до раціону поступово, починаючі з малих об’ємів.

Протипоказанням може бути:

 • індивідуальна непереносимість компонентів продукту;
 • хіміотерапія, - спіруліна буде виводити токсини, що погіршить якість хіміотерапії;
 • знижена здатність згортання крові та гемофілія;
 • автоімунні хвороби у стані загострення, - тому що спіруліна досить вагомо модифікує імунну систему.

18. Чи можна вживати спіруліну дітям?

Педіатри рекомендують давати Спіруліну навіть найменшим дітям з метою формування імунітету - водорість абсолютно нешкідлива і легкозасвоювана. Спіруліна дозволяє забезпечити дитячий організм всіма необхідними активними речовинами, які беруть участь в обмінних процесах (вітамінами, мінералами, ферментами, амінокислотами, жирними кислотами). Сама природа, на генетичному рівні вклала в клітку спіруліни унікальний біохімічний склад. Всі активні речовини знаходяться в біологічної зв'язку, що дозволяє дитячому організму без особливих зусиль використовувати їх. Ми пропонуємо спеціальні невеликі порції спіруліни, які призначені для дітей. «Спірулінка© КІДС» - це пакет масою 10 грамів. Така кількість спіруліни за одне вживання позитивно вплине на обмінні процеси та імунітет дитини.

19. Який результат я отримаю вживаючи Спірулінку©?

А Ви знаєте чому жителі Японії такі активні та працездатні навіть в 80 років? Виявилось, що в їхньому щоденному раціоні присутні 40-120 грамів біомаси спіруліни. Звичайно ж по телебаченню ніхто нам про таке не говорить. То ж чи хочете Ви бути енергійними, здоровими, та залишатись в такому стані якомога довше? Якщо так, тоді вам потрібна Спірулінка© - це здоровий спосіб життя, здорова шкіра, це легка і стабільна робота шлунково-кишкового тракту, це міцні нігті і волосся, це життя без хвороб, це ваше здоров'я і довголіття.

 • затримує старіння;
 • покращує стан при діабеті першого та другого типу, - зніжує рівень цукру, зменшує необхідний об’єм ліків;
 • зніжує рівень «поганого» холестерину;
 • покращує стан при анемії;
 • покращує стан при раку та імунодефіциті (окрім стадій хіміотерапії, прийом Спірулінки© у яких необхідно призупинити);
 • нормалізує психічний стан організму, підвищує його стійкість до зовнішніх подразників;
 • ефектно попереджає і знімає похмільний синдром;
 • рекомендується людям, які проживають в екологічно неблагополучних територіях, а також працюють на шкідливих виробництвах;
 • виводить важкі метали, радіонукліди, та інші токсини;
 • підтримує тонус при великих фізичних і розумових навантаженнях, знімає головний біль;
 • підтримує сексуальну активність;
 • служить протектором при прийомі антибіотиків;
 • для осіб які дотримуються дієти - для збагачення раціону харчування необхідними інгредієнтами;
 • профілактика і лікування прогресуючої короткозорості, катаракти та інших захворювань зору, пошкоджень сітківки ока у діабетиків;
 • покращує стан органів дихання, зменшує запалення;
 • нормалізує роботу всієї ендокринної системи, в тому числі щитовидної залози;
 • профілактика і лікування станів судинної системи, - атеросклерозу, стенокардії, ішемічної хвороби серця, склерозу судин головного мозку, профілактика інфаркту, інсульту, та станів після ніх, регулювання артеріального тиску у гіпо- і гіпертоніків;
 • відновлює, нормалізує, очищає печінку і підсилює її бар'єрні функції;
 • надає дієву допомогу при лікуванні шлунково-кишкових захворювань, очищає кишечник і відновлює мікрофлору при дисбактеріозах, хронічних захворюваннях кишечника( кандидоз та ін.), служить для профілактики раку товстого кишечника;
 • профілактика і лікування суглобів, остеохондрозу, міозитів, підтримує правильний ріст в підлітковий період;
 • прискорює процес одужання при травмах і переломах, в післяопераційний період прискорює зрощування тканин, кісток;

20. Спіруліна при вагітності і ГВ (грудному вигодовуванні)?

Вагітність і грудне годування не є протипоказанням для прийому спіруліни, проте все ж варто проконсультуватися про доцільність прийому спіруліни в цей період зі своїм лікарем. Для повноцінного перебігу вагітності та правильного розвитку плоду майбутній мамі потрібно вживати в їжу велику кількість необхідних мікроелементів і вітамінів. Замість штучних синтезованих вітамінів провідні лікарі рекомендують приймати натуральну Спіруліну - багате джерело всіх необхідних речовин, які легко і повністю засвоюються. Спіруліна - джерело кальцію і білків, бета каротину та інших антиоксидантів, а прийом фолієвої кислоти благотворно впливає на формування скелета і мускулатури дитини та підтримує плаценту. Спіруліна багата залізом (майже в 30 разів більше, ніж в яловичій печінці) - це захистить жінку від частих анемій при вагітності. Анемії небезпечні не стільки для стану самої жінки, скільки для формування мозку дитини, якій необхідно залізо. Для формування очей і зору необхідний бета-каротин, який в потрібній кількості і в особливій легкозасвоюваній формі міститься в спіруліні.

21. Чи можливо схуднути зі спіруліною?

Численні позитивні відгуки про спіруліну, як засіб для схуднення доводять її ефективність. Особливо відзначають її стійкий результат, на відміну від інших засобів, після закінчення приймання яких, втрачена вага повертається повністю, і ще трошки й більше… Зі спіруліною таких процесів немає, бо вага втрачається поступово в природній спосіб. Спіруліна не рятує від зайвого жиру - вона регулює наш організм, налаштовує обмін речовин, і організм сам справляється із зайвими відкладеннями.

22. Спіруліна при діабеті?

В Японії довгий час вивчали питання впливу спіруліни на діабет. Виявилося, що прийом спіруліни збільшує рівень білка в крові людини, що дає можливість знижуватися рівнем глюкози і креатиніну. У багатьох хворих вдалося перевести захворювання з важкої в легку стадію. Доведено, що регулярне вживання спіруліни в 2-4 рази знижує рівень цукру в крові і сечі. В результаті цього вдається скоротити потребу в інсуліні в три рази, а в цукрознижувальних препаратах - в два рази.

23. Спіруліна і імунітет?

З погляду FAO ( Продовольча та сільськогосподарська організація ООН), найголовнішій ефект Спіруліни – це активування імунної системи людини. Спіруліна є найпотужнішим засобом формування і підтримки імунітету. Дослідження, проведені вченими та медиками в США, Японії, Китаї та Україні, переконливо довели, що Спіруліна підсилює імунну систему. Спіруліна збільшує кількість білих кров'яних клітин, що борються з інфекцією, робить їх більш активними, особливо активізуючи клітини кісткового мозку та макрофаги, які здатні знищувати мікроби. Таким же ефективним захисним впливом володіють полісахариди оболонки спіруліни і синій пігмент – фікоцианін (пригнічує ріст та розповсюдження ракових клітин). Спіруліна містить в собі саму унікальну речовина на планеті - гамма-ліноленову кислоту, яка є в материнському молоці, а його ключова роль у формуванні імунітету дитини вже давно не викликає ніяких сумнівів.

24. Що я отримаю вживаючи Спірулінку©, яке рішення моєї проблеми, в які терміни?

Термін вирішення проблеми залежіть від обсягу споживання та терміну вживання. При тяжких захворюваннях ми рекомендуємо вживати до 80-100 грамів Спірулінки© на добу, більш менш рівними частинами. Зазвичай, відчутна зміна стану відбувається за місяць вживання. Але, треба розуміти що це залежіть від різних умов та мети прийому. Також, треба розуміти що Спірулінка© не є ліками чи знеболювальним – в яких рішення є досить швидкими. Але ці швидкі рішення зазвичай не вирішують проблему людини в цілому - вони лише прибирають наслідки (частково, локально), але не роблять нічого глобально з причиною, яка призвела до таких наслідків. Спірулінка© – це більше повноцінна їжа ніж ліки, їжа насичена всіма необхідними для функціонування та відновлення організму людини речовинами (макро і мікроелементами, амінокислотами, вітамінами, протеїнами, бета каротином, хлорофілом, антиоксидантними пігментом). Тому Спірулінка© допомагає перебудувати та підтримувати організм у більш здоровому стані.

25. Спіруліна і спорт?

Спіруліну вважають ідеальним харчуванням при інтенсивному тренуванні: вона відновлює клітини тканин, забезпечує повноцінну роботу м'язів, функцію і рівень гемоглобіну в крові. Спіруліна відмінний засіб поповнення енергії - при цьому вона абсолютно не впливає на неконтрольоване збільшення ваги. Оптимальна при «сушці», так як не має властивостей що викликають реакцію організму формувати жирові запаси, і в той же час має всі необхідні елементи для живлення організму в таких важких для нього умовах. Благотворно впливає на нирки і печінку при відновленні після прийому стероїдів.

26. Якщо я хочу взяти Спірулінку© з собою в офіс (в поїздку, на роботу), як мені це зробити?

Наша компанія розуміє потреби наших клієнтів та завчасно подбала про зручності – при замовленні кожен може замовити наші авторські охолоджувальні елементи (синій, зелений, та жовтий) та термоізоляційний пакет для зберігання декількох пакетиків Спірулінки© деякий час без морозильника. Також ви маєте можливість замовити додаткові термоізоляційні пакети більшого розміру, та додаткові охолоджувальні елементи – чим більша кількість охолоджувальних елементів у термоізоляційному пакеті, тим довше в замороженому вигляді буде зберігатися ваша Спірулінка©.

27. Як я можу допомогти Спірулінці©?

Всі можуть допомогти одне одному. Якщо Спірулінка© тобі сподобалась, чи ти відчув позитивній ефект від застосування, будь ласка залиш свій відгук на нашій сторінці в Фейсбуці чи Інстаграмі. Буде краще, якщо твій відгук буде мати якісь додаткові фото, відео матеріали чи результати твоїх аналізів до прийому Спірулінки©, та після - щоб люди змогли дізнатися чи дійсно Спірулінка© працює. Сьогодні є багато людей, які попри труднощі зі здоров’ям, знаходячись у розпачі, все одно не можуть обрати Спірулінку©, бо чи не чули про неї зовсім, чи сумніваються що вона допомагає. Допоможи їм зробити правильний вибір - ми в свою чергу підтримаємо твою ініціативу приємною знижкою на наступне замовлення.

28. Чи є якісь публікації про Спірулінку©?

На нашому сайті ми збираємо відгуки від професіоналів, дієтологів, фудблогерів, навіть у Українському журналі «Бізнес» у 2018 році написали про нас. Спірулінка© дебютувала на телебаченні у 2018 році у програмі «Зважені та Щасливі», де допомогла позбавитись зайвої ваги учасникам. Деякі відомі селебрітіс, такі як Ольга Сумська, Мирослава Уляніна, Віктор Павлік, Світлана Вольнова та ін. використовують Спірулінку©. Посилання на це ви можете подивитись у розділі «Обзори та публікації про Спірулінку©».